Toshiba PARAPETNÁ JEDNOTKA 4,5kW

Kód: KLIM107
Neohodnotené
3 768 € 3 140 € bez DPH
Skladom u dodávateľa o dostupnosti vás budeme informovať
Môžeme doručiť do:
26.6.2024

Detailné informácie

100% kvalita
100% kvalita
našich výrobkov
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
pre naše výrobky a služby
rýchlosť pri vybavovaní objednávok
Rýchle vybavovanie
vašich objednávok
Výhodné ceny
Výhodné ceny
našich produktov a služieb

Podrobný popis

Parapetná jednotka Toshiba Console skvele dopĺňa produktové portfólio značky Toshiba. Je nekomplikovaná s menšími rozmermi, jednoduchou obsluhou a s viacerými možnosťami nastavenia prúdenia vzduchu. Všetko to dopĺňa aj účinný systém čistenia vzduchu. Vnútornú jednotku môžete umiestniť pod okno alebo na podlahu k stene. Vhodná je do miestností, kde nie je možnosť umiestnenia jednotky vyššie na stenu.  
  • jednotka s variabilnými možnosťami výstupu vzduchu
  • efekt podlahového kúrenia
  • infračervené diaľkové ovládanie súčasťou
  • energetická trieda chladenia A
  • filtračný systém IAQ - zo striebra a enzýmov kyseliny mliečnej, má dezodoračný účinok, pohlcuje dym, antibakteriálny účinok (ničí až 99% baktérií) a protiplesňový účinok
  • vlastnosti: Hi Power, režimy, časovač, tichý chod, samočistiaca funkcia, autodiagnostika, reštart po výpadku elektriny, multisplit aplikácie
  • hlučnosť modelov je v rozmedzí: 23 - 46 dBA
  • voliteľné príslušenstvo: infračervený ovládač vrátane týždenného časovača, WiFi adaptér
HI - POWER spustí mimoriadne silné prúdenie vzduchu pre rýchle ochladenie a dosiahnutie želanej teploty.

Ekologický mód

Pre energeticky úspornú prevádzku budú teplota miestnosti, otáčky ventilátora a prevádzkový mód automaticky regulované.

Prachový filter

Sériovo sú všetky klimatizačné jednotky TOSHIBA vybavené veľkými, umývateľnými plastovými filtrami, ktoré pokrývajú celý tepelný výmenník. Vzduch sa hneď pri vstupe do jednotky čistí od hrubých nečistôt a prachových častí.

Časovač

Môžete nastaviť pevné časy zapnutia a vypnutia klimatizácie.

Komfortný spánok

V noci je teplota zvyčajne nižšia ako cez deň a rovnomerné chladenie môže byť pociťované ako rušivý faktor. Aktiváciou tlačidla „COMFORT SLEEP“ v prevádzke chladenia je prípustný nárast teploty v interiéri na dve až tri hodiny o jeden stupeň Celzia za hodinu, čo zaručuje optimálny komfort počas spánku.

Automatický reštart

Klimatizácia sa po vypadnutí prúdu znovu automaticky zapne do predvoleného nastavenia.

Režim vyhrievania podlahy

Režim vyhrievania podlahy - teplý vzduch prúdi iba smerom dolu. V tomto prípade je zvýšená teplota prúdiaceho vzduchu.

Hybrid-Invertorová regulácia

Keď je rozdiel medzi požadovanou a jestvujúcou teplotou značný, vtedy invertor zapne mód PAM, podá vysoký výkon a týmto spôsobom dosiahne rýchlo požadovaný komfort. Pri menšom rozdiele spomínaných teplôt prepne invertor na mód PWM. V tomto režime je potrebný elektrický príkon minimálny a účinnosť maximálna. Pri mnohých invertorových klimatizačných jednotkách sa využíva aspoň jedna z týchto regulácií. No len hybrid-invertor na jednosmerný prúd TOSHIBA integruje obidve technológie paralelne a vďaka tomu dosahuje optimálne výsledky.

Prachový filter

Sériovo sú všetky klimatizačné jednotky TOSHIBA vybavené veľkými, umývateľnými plastovými filtrami, ktoré pokrývajú celý tepelný výmenník. Vzduch sa hneď pri vstupe do jednotky čistí od hrubých nečistôt a prachových častíc.

IAQ filter

Cieľom použitia inteligentných vzduchových filtrov IAQ je účinné prečisťovanie vzduchu a to pomocou látok nachádzajúcich sa v prírode. Týmto spôsobom sa zo vzduchu vyfiltrujú nečistoty a vzduch v miestnosti bude čistý a zdravý. Popri tom dezodoračné vlastnosti filtrov osviežujú vzduch a bránia tvorbe plesní. » deodorizujúci » účinne proti prachu a nečistotám » účinný proti plesniam.

Hybrid-Invertorová regulácia

Keď je rozdiel medzi požadovanou a jestvujúcou teplotou značný, vtedy invertor zapne mód PAM, podá vysoký výkon a týmto spôsobom dosiahne rýchlo požadovaný komfort. Pri menšom rozdiele spomínaných teplôt prepne invertor na mód PWM. V tomto režime je potrebný elektrický príkon minimálny a účinnosť maximálna. Pri mnohých invertorových klimatizačných jednotkách sa využíva aspoň jedna z týchto regulácií. No len hybrid-invertor na jednosmerný prúd TOSHIBA integruje obidve technológie paralelne a vďaka tomu dosahuje optimálne výsledky.

Funkcia samočistenia

Aby mohla klimatizačná jednotka vyfukovať čistý vzduch, musí byť aj ona samotná v čistom stave. Preto vyvinula TOSHIBA systém samočistenia, ktorý redukuje vlhkosť vo vnútri jednotky, čím predchádzame vzniku prípadných plesní. Po ukončení prevádzky vnútornej jednotky beží v nej umiestnený ventilátor ďalej, čím vysušuje celkovú vlhkosť na tepelnom výmenníku. Následne sa ventilátor automaticky vypne.

Autodiagnostika

Zariadenie pri poruche samo určí príčinu poruchy a pomocou chybových kódov oznámi svoj stav.

Tichý režim

Tichý režim zaisťuje tichší a pokojnejší zážitok pre užívateľa tým, že znižuje hladinu hluku až o 3 dB.

Prednastavenie režimu

Prednastavenie režimu - uloží vybrané nastavenie do pamäte na použitie pri ďalšom spustení.

Multi-Split aplikácie

Táto vnútorná jednotka môže byť pripojená k Multi Split vonkajšej jednotke, ktorá umožňuje klimatizovanie niekoľkých nezávislých miestností pomocou jednej vonkajšej jednotky, čo prináša jednoduchšiu montáž a vyžaduje vonku menej miesta. Na Multi Split vonkajšie jednotky je možné pripojiť od 2 do 5 vnútorných jednotiek a na Super-Multi-Plus systém až do 9 vnútorných jednotiek.

WIFI ovládanie Toshiba

S wifi adaptérom môže byť ovládané klimatizačné zariadenie cez mobilné prístroje, ako napríklad smartfóny, tablety alebo PC. K tomu je potrebná WIFI sieť, ako aj externý ovládač, ktorý je nainštalovaný v blízkosti/vo vnútri klimatizačného zariadenia. Systém sa aktivuje resp. ovláda cez aplikáciu a poskytuje tak najvyššie pohodlie. ( pokiaľ nie je uvedené inak ide o voliteľné príslušenstvo).

 
Technická špecifikácia Výkon chladenia :  5,00kW Výkon vykurovania : 6,00kW Trieda energetickej účinnosti v režime chladenia/kúrenia (trieda):  A Rozmery ( Š x V x H, mm*mm*mm): 600 x 700 x 220 mm Vykurovanie do:  -15°C 24 Hmotnosť vnútornej jednotky: 16kg Hmotnosť vonkajšej jednotky: 44kg Stupeň účinnosti COP:  2,93W Stupeň účinnosti SCOP: 4,60W Elektrický príkon mi/nom./max: 0,34/1,68/2,00 kW Hladina akustického tlaku /low/med/high- 31/46 dBA Prietok vzduchu: 600 m3/h                

Dodatočné parametre

Kategória: Klimatizácie
Hmotnosť: 44 kg
Hmotnosť vnútornej jednotky: 16kg
Hmotnosť vonkajšej jednotky: 40 kg
pa_chladivo: R32
pa_vykon-chladenia: 5,0 kW
pa_vykon-kurenia: 6,0kW
pa_vyrobca: Toshiba

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz