Domácnosť

Služby pre domácnosť

Navrhneme, dodáme, namontujeme a zoservisujeme klimatizačné, chladiarenské a mraziarenské zariadenia pre vašu domácnosť. Pre spríjemnenie klímy a skvalitnenie života vo vašich domovoch úpravou teploty, vlhkosti a čistoty vzduchu.

domacnost-hiwan

 

Klimatizácie

V našej ponuke pre Vás máme renomované značky špičkovej kvality najvyššej triedy ale aj cenovo dostupnejšie klimatizácie strednej triedy napríklad DAIKIN, TOSHIBA, LG, SINCLAIR, GREE a veľa ďalších. Samozrejme máme v ponuke klimatizácie nástenné, parapetnopodstropné s možnosťou montáže na stenu ako radiátor ale aj na strop, konzolové, kazetové do medzistropu, kazetového stropu alebo zníženého stropu vo výkonovom rozsahu od 2 kW do 7 kW. V prípade záujmu vyššieho výkonu v prevedení Multisplit t.j. jedna vonkajšia (až do 16 kW) a viacero vnútorných jednotiek. Takmer všetky klimatizačné jednotky majú zabudovanú Wi-Fi pre pohodlné ovládanie cez smartfón aj mimo vášho domova, aby ste si vedeli nastaviť príjemnú klímu u vás doma dostatočne dopredu. Pre dočasné riešenie existujú mobilné klimatizácie ktoré nepotrebujú vonkajšiu jednotku iba odvod teplého vzduchu cez trubicu von.

klimat

 

Rekuperácie

Nedostatočné vetranie napríklad v spálni môže spôsobiť nevyspatosť alebo nedostatočnú regenerácia organizmu počas spánku z dôvodu nekvalitného vzduchu so zvýšeným CO2. Celkovo môže nedostatočné vetranie spôsobiť plesnenie. Preto sú  rekuperačné jednotky vhodné na prísun čerstvého vzduchu do domácnosti cez VZT rozvody do každej miestnosti. Na ohrev alebo schladenie tohto vzduchu využívajú takzvané spätné odpadové teplo, ktoré je odsávané z vnútra a odovzdáva energiu vzduchu prisávaného z vonku. Energetická účinnosť sa za určitých podmienok šplhá až k 93%. Zariadenia podľa výrobcu vieme dodať zákazníkovi na požiadanie.

 

rekuperacie-hiwanf

 

Tepelné čerpadlá

Potrebujete vykurovať? Potrebujete teplu úžitkovú vodu? A hlavne potrebujete ušetriť? Ponúkame Vám dodávku a montáž tepelných čerpadiel ktoré sú schopné ohrievať teplú vodu do podlahového kúrenia, radiátorov a zároveň máte okamžite k dispozícii teplú úžitkovú vodu. V ponuke už aj tepelné čerpadlá, ktoré sú schopné byť napojené na klimatizačné jednotky ktorými je zároveň možné aj chladiť resp. v zime kúriť. Tepelné čerpadlá značiek DAIKIN, SINCLAIR, SAMSUNG a ďalšie. Pri určitých kombináciách vieme zariadenie dodať so štátnou dotáciou.

tepelne-cerpadla-hiwan

 

Odvlhčovače

na zníženie nadmernej vlhkosti vzduchu alebo na udržiavanie požadovanej vlhkosti vzduchu, dobré využiteľné napríklad pri krytých bazénoch, v sušiarňach prádla, pivniciach, vinárničkach ale aj v miestnostiach  problematických na vysokú vlhkosť. Výkon až do 40l/deň.

odvlhcovace-hiwan

 

Čističky vzduchu

Zdravý vzduch pre vašu rodinu. Pre ľudí ktorí majú problémy so znečisteným vzduchom alebo pre alergikov sú vhodné tieto zariadenia. Majú v sebe zabudovaný účinný systém HEPA filtra a uhlíkového filtra, ktorým môžete znížiť počet alergénov vo vzduchu a zlepšiť životné podmienky alergikom. Generátor záporných iónov, senzor kvality vzduchu, automaticky ovládaný ventilátor a rýchlosť čistenia vzduchu o hodnote 205CFM/340m3 za hodinu to sú hlavné zbrane týchto zariadení.

 cisticka2-hiwan

 

Chladničky a mrazničky

ponúkame chladničky do domácnosti značky Electrolux, AEGZanussi za super ceny. Zabudovateľné/voľne stojace chladničky a mrazničky v prevedení kombinovateľné, truhlicové alebo samostatné mraznička/chladnička. V prípade záujmu vieme zabezpečiť dopravu alebo osobný odber.

chladnicka-domacnost-hiwan

 

Elektrospotrebiče

Elektrospotrebiče dodávame od výrobcov Electrolux, AEG a Zanussi.

  • Varenie – Kompaktné zabudovateľné spotrebiče, Kávovary,  Kompaktné rúry, Sporáky, Odsávače pár, Sklokeramické a indukčné platne na varenie, Mikrovlnné rúry, Zabudovateľné rúry, Ohrievacie zásuvky, Príslušenstvo pre varenie.
  • Umývanie – umývačky riadu zabudovateľné alebo voľne stojace.
  • Starostlivosť o bielizeň – Práčky pre dokonale čistú bielizeň, sušičky pre šetrné usušenie vášho prádla alebo kombinované práčky so sušičkou pre menšie priestory.
  • Upratovanie – vysávače, batériové vysávače, čističky vzduchu, robotické vysávače a podlahové vysávače.
  • Malé domáce spotrebiče – Elektrické varenie/pečenie, Žehličky, Príprava pokrmov – tyčové mixéry, odšťavovače, roboty, Vodná filtrácia, Varné kanvice

spotrebice-hiwan

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz