Priemysel

Služby pre priemysel

Vzduchotechnické systémy pre priemyselné haly a administratívne budovy na vykurovanie, chladenie alebo mrazenie systémom výmenou vzduchu s úpravou na požadovanú teplotu. Rekuperačné systémy, VZT a MaR.

klimatizacia-2-hiwan

 

Vzduchotechnika s vodným chladením/ohrevom

Vaši zamestnanci podajú lepší výkon a budú sa cítiť príjemnejšie keď im vo výrobnej hale alebo sklade vytvoríte príjemnú klímu prostredia. Pri niektorých výrobných procesoch vznikajú rôzne nebezpečné výpary ktoré potrebujeme odviesť mimo zónu zamestnancov aby takýto vzduch nevdychovali. Riešenie takejto problematiky je jednoduché a to vybudovaním vzduchotechniky pre prívod čerstvého a odvod znehodnoteného vzduchu. Teplota vzduchu pritom môže byť upravovaná cez vodný ohrievač/chladič ktorý bude napojený na chiller.

klimatizacia-priemysel-hiwan

 

Vzduchotechnika s freónovým chladením/ohrevom

Spôsobov ako upraviť teplotu vzduchu je viacej a preto je možnosť tento vzduch preháňať aj cez freónový chladič/ohrievač ktorý je napojený na vonkajšiu kondenzačnú jednotku s freónovým okruhom.

klimatizacia-2-hiwan

 

Rekuperácie pre priemysel

Ak chcete navyše ušetriť aj finančné prostriedky na energie tak je vhodným riešením cirkulácia vzduchu cez rekuperačné jednotku ktorá využíva teplo nasávané z vnútorného vzduchu a cez krížový výmenník odovzdáva toto teplo nasávanému vonkajšiemu vzduchu. Takto sa vzduch, ktorý privádzame ohreje a práve tam šetríme vaše finančné prostriedky na energie.

rekuperacia-priemysel

 

Klimatizácie

Pre chladenie alebo vykurovanie výrobných hál alebo skladov rôznymi chladiacimi technológiami ako sú VRV systémy, chillery alebo klasické klimatizačné jednotky do vysokých výkonov aj cez 100kW.

klimatizacia-priemysel-hiwan

 

Veľké priemyselné VZT clony

VZT clony sa používajú na zabránenie prúdenia teplého vzduchu cez leto a chladného vzduchu cez zimu cez vstupné priestory do budov. Montujú sa nad dvere často ich môžete vidieť napr. pri vstupoch v nákupných centrách alebo supermarketoch.

VZT-priemysel

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz