Obchod

Komerčná prevádzka

Vybavenie pre obchody a gastro prevádzky napríklad chladiacimi vitrínami, VZT clonami, klimatizáciami, chladničkami a mrazničkami, digestormi, chladiacimi a mraziacimi boxmi a iným gastrovybavením.

vitriny-hiwan

 

Chladiace vitríny

Vybavenie vašej predajne chladiacimi vitrínami pre chladenie nápojov, zeleniny, mäsa, kvetov a iných výrobkov. Ponúkame chladiace vitríny rôznych konštrukcií – prístenné, pultové, obslužné, samoobslužné, cukrárenské, ostrovčeky, truhlicové a iné z rôznych vyhotovení s integrovaným agregátom alebo s externým agregátom. Kvalitné vitríny od výrobcov ako sú COSTAN, Carrier, ES SYSTEM, JUKA, PASTORKALT, ZOIN…

vitriny-hiwan

 

Chladiace a mraziace sklady

Ak potrebujete výrobky dokladať do vitrín chladené alebo predchladené, vieme vám zabezpečiť chladiace alebo mraziace boxy buď typizované stavebnicové alebo s rozmermi podľa vašich požiadaviek. K boxom vieme samozrejme zabezpečiť aj regálový systém na uskladnenie tovaru.

chladiaci-sklad-hiwan

 

Chladiace a mraziace boxy

Chladiace a mraziace boxy sa dajú využiť na skladovanie ale po doplnení o regálový systém s preskleným dverovým systémom aj pre priamy odber výrobkov pre vašich zákazníkov. Regálový systém môže byť vybavený zarážkami, polohovateľnými policami, rozdeľovníkmi, podávačmi tovaru a cenníkovými lištami.

chladiaci-box-hiwan

 

Chladničky a mrazničky

Profesionálne nerezové chladničky a mrazničky do objemu takmer 1300 l pre vaše gastro podniky. V prevedení s plnými dverami vhodné na uskladnenie tovaru alebo presklené vitríny vhodné ako vystavovacie zariadenia pre prezentáciu výrobkov zákazníkovi. Ako jedny z mála vieme dodať aj v prevedení s externými agregátmi. U nás nájdete v ponuke aj presklené chladničky/mrazničky, truhlicové alebo podpultové.

chladnicky-obchod-hiwan

 

Vinotéky

Samozrejme že aj vy chcete ponúknuť zákazníkovi kvalitné služby a široký výber, nemalo by k dobrej večeri chýbať chladené vínko na správnu teplotu. Dvojzónové vinotéky so samostatne nastaviteľnou teplotou.

vinoteky-hiwan

 

Klimatizácie

Udržať vaše výrobky napr. čokolády v dobrej kondícii v dobe kedy sú leta neustále horúcejšie vám zabezpečí inštalácia klimatizačnej jednotky do vašej prevádzky. Naopak v zime alebo v prechodnom období kedy ešte nie je vykurovacia prevádzka kotlov si môžete jednotkami prikúriť za nízke náklady. Teplovzdušné vykurovanie je veľmi rýchle a účinné. Takisto viete klimatizáciami zabezpečiť stálu požadovanú teplotu napríklad v sklade potravín.

klimatizacie-hiwan

 

Digestory

V gastroprevádzkach v kuchyniach sa hromadí obrovské množstvo tepla z varičov, konvektomatov, grilov a iných spotrebičov kde niekedy nastávajú nevyhovujúce pracovné podmienky. Toto teplo minimalizujeme odvodom cez digestory. Objednajte si nerezové digestory s filtrami, odlučovačmi tukov a LED osvetlením presne na mieru.

digestory-hiwan

 

Gastro vybavenie

Keďže chceme svoje portfólio neustále rozširovať a snažíme sa vyhovieť zákazníkovi v ponuke máme aj užší výber zariadení a spotrebičov pre prípravu jedál napr. chladiace a mraziace nerezové stoly, hot-dog roller, výrobníky ľadu, zásobníky ľadu, šokové ochladzovače/zmrazovače, krájače, mlynčeky, hot-dogovače, vodné kúpele, fritézy, vákuové baličky, teplovzdušné pece.

spotrebice-obchod-hiwan

 

Plechové sklady

Plechové sklady, demontovateľné, mobilné a ľahké sklady. Možnosť sklady spájať alebo montovať na seba.

plechovy-sklad-hiwan

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz