Tepelné čerpadlo Mitsubishi EHST20C-YM9D ( vnútorný hydromodul s integrovaným nerezovým zásobníkom TUV)

Kód: TEPCERP9
Neohodnotené
8 149,20 € 6 791 € bez DPH
Skladom u dodávateľa o dostupnosti vás budeme informovať
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Detailné informácie

100% kvalita
100% kvalita
našich výrobkov
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
pre naše výrobky a služby
rýchlosť pri vybavovaní objednávok
Rýchle vybavovanie
vašich objednávok
Výhodné ceny
Výhodné ceny
našich produktov a služieb

Podrobný popis

Hydromoduly sú určené k vonkajším jednotkám a chladivom R410A
  • VSTREKOVANIE CHLADIVA
Vďaka novému typu Cu potrubia na priame vstrekovanie chladiva sa zvyšuje teplo-výmenná plocha a tým aj energetická efektivita prevádzky.
  • NOVÝ TYP VÝMENNÍKA
Vďaka novému 3 radovému výparníku vonkajšej jednotky, ktorého plocha je až o 15% väčšia, má jednotka vyššiu energetickú efektivitu.
  • EFEKTÍVNEJŠIE ROZMRAZOVANIE
Jednotka redukuje cyklus rozmrazovania efektívnejšiu kontrolou namŕzania. Dokáže preto kontinuálne vykurovať až 10 hodín bez rozmrazovania.
  • TICHŠIA PREVÁDZKA
Väčší ventilátor s optimalizovanou polohou v kombinácii s lepším uložením a izoláciou kompresora a gumovým tesnením prispievajú k nižšej hlučnosti.   Hydromodul ponúka funkciu vykurovania a má integrovaný 200 litrový zásobník na ohrev pitnej vody. Vďaka pokročilej regulácii systému je vylepšená aj spotreba a energetická efektivita. Súčasťou je už užívateľsky príjemné ovládanie pre nastavenie vykurovacích kriviek, týždenný program a pod. K energeticky úspornej distribúcií tepla je už obsiahnuté vo vnútornom module vysoko účinné obehové čerpadlo s energetickou triedou A. Vďaka kompaktným rozmerom sa dá vnútorný modul veľmi ľahko umiestniť kdekoľvek vo vnútornom priestore vykurovaného objektu bez toho, aby zaberal veľa miesta. Samozrejmosťou je možnosť pripojenia cez Wi-Fi. Vnútri hydraulického modulu sú integrované všetky potrebné súčasti pre rýchlu inštaláciu.
  • AUTOADAPTÍVNA REGULÁCIA
Na základe vyhodnotenia vonkajšej teploty a teplotnej odozvy z vykurovaného priestoru, koriguje ekvitermickú krivku, takže pracuje maximálne efektívne
  • INTEGROVANÁ VANIČKA KONDENZÁTU
Pri vnútorných hydromoduloch s funkciou chladenia je štandardne integrovaná vanička na odvod kondenzátu. Zo zadnej strany jednotky je umiestnený vývod na odvedenie kondenzu.
  • MONITOROVANIE SPOTREBY ENERGIE
V hydromoduloch Ecodan je zabudovaný ultrazvukový prietokomer ktorý dokáže merať vyrobenú energiu do vykurovacieho systému. K jednotkám sa dá pripojiť aj výstup z elektromeru a tým pádom viete presnú spotrebu elektrickej energie. Potom si viete cez ovládač pozrieť koľko ste spotrebovali na vykurovanie, koľko na ohrev teplej vody resp. na chladenie.
  • OVLÁDANIE CEZ INTERNET / WIFI
K systému Ecodan je možné doplniť wifi adaptér a potom môžete mať dohľad nad vaším vykurovaním prakticky z akéhokoľvek miesta. Priamo zo svojho smarfónu alebo tabletu si môžete monitorovať a ovládať funkcie tepelného čerpadla. Je to ideálne riešenie pre optimalizovanie prevádzky tepelného čerpadla aj keď ste mimo domova.  Technická špecifikácia
Rozmery vonkajšej jednotky ŠxVxH [mm] 1600x680x595
Rozmery vnútornej jednotky ŠxVxH [mm] 530×800x360
Prevádzkové napätie [V] 230 (1-faza)
Hladina akustického tlaku [dB] 40
Farba Biela
Vykurovací výkon [kW] 6,00 - 12,00
Trieda energetickej účinnosti A
Prevádzkový rozsah vykurovanie [°C] -25 ~ 35
Prevádzkový režim Vykurovanie
Zásobník vody: L so zásobníkom 200
Umiestnenie samostatne stojaca
WiFi Online Controller Voliteľný
Chladivo R410A

Dodatočné parametre

Kategória: Tepelné čerpadlá
Farba: Biela
Hmotnosť: 40 kg
pa_vyrobca: MITSUBISHI

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz