Samsung RAC, R32, AR30- 3,5 kW

Kód: KLIM315
Neohodnotené
958,56 €
Skladom u dodávateľa o dostupnosti vás budeme informovať
Môžeme doručiť do:
2.10.2023

Detailné informácie

100% kvalita
100% kvalita
našich výrobkov
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
pre naše výrobky a služby
rýchlosť pri vybavovaní objednávok
Rýchle vybavovanie
vašich objednávok
Výhodné ceny
Výhodné ceny
našich produktov a služieb

Podrobný popis

Znižuje spotrebu energie

Šetrite peniaze každý deň vďaka technológii digitálneho invertora. Táto technológia udržiava požadovanú teplotu bez častého vypínania a zapínania, čím eliminuje výkyvy. Navyše používa silné magnety a tlmič, vďaka čomu je klimatizácia tichšia, vydrží omnoho dlhšie a má nižšiu spotrebu energie.

Rýchle chladenie

Rýchlo a účinne vychladí celú miestnosť. V režime rýchleho chladenia sa používa najväčšia rýchlosť ventilátora, potom sa ventilátor spomalí. Chladenie alebo vykurovanie je vďaka tomu omnoho rýchlejšie v porovnaní so štandardným režimom a požadovaná teplota sa dosiahne najskôr. Tento režim je skvelou voľbou, ak si chcete rýchlo uľaviť od vonkajších horúčav.

HD Filter

Zabezpečte, aby bol vzduch, ktorý dýchate, vždy čistý a svieži. HD Filter zachytáva prachové častice, nečistoty a alergény, ako sú peľ, spóry plesní a drobné kožné lupiny domácich zvierat. A taktiež ho možno prať, takže ho stačí rýchlo prepláchnuť vo vode a môžete ho zas použiť.

Dobrý spánok

Doprajte si skvelý spánok každú noc! Režim Dobrý spánok automaticky kontroluje a nastavuje teplotu, aby boli teplotné podmienky v miestnosti ideálne pre každú fázu spánkového cyklu. Svoj spánok tak môžete predĺžiť o drahocenné minúty a zobudíte sa oddýchnutí a plní energie! A dokonca aj spotreba energie je nižšia ako v štandardnom režime chladenia.

Automatické nastavenie prúdenia vzduchu v dvoch smeroch

Vytvorte si príjemné prostredie s rovnomernou teplotou v každom kúte miestnosti. Funkcia automatického nastavenia prúdenia vzduchu v dvoch smeroch zabezpečuje rovnomerné prúdenie vzduchu v celej miestnosti. Studený alebo teplý vzduch dokáže dostať aj do tých najvzdialenejších miest a zabezpečí tak maximálny komfort.

DuraFin

Užívajte si príjemný chlad omnoho dlhšie. Výmenník tepla DuraFin je vyrobený z materiálu odolného proti korózii, ktorý ho chráni pred zhrdzavením. Môžete si tak dlhodobo užívať optimálny výkon výmenníka tepla. Špičková odolnosť proti korózii bola preukázaná 480-hodinovým testom SST (rozprašovanie slanej vody).

   
 Technická špecifikácia Výkon chladenia: 3,5 kW Výkon vykurovania:  3,8 kW Trieda energetickej účinnosti v režime chladenia/kúrenia (trieda): A /A Hladina hluku (vnútorné j., vysoké/nízke, dBA):  36 / 28 dBA Hladina hluku (vonkajšie j., vysoké/nízke, dBA):  49 dBA Energetická spotreba chladenia: 770 W Energetická spotreba vykurovania: 750 W Rozmery (vnútorné, Š x V x H, mm*mm*mm) - 805 x 285 x 194 mm Rozmery (vonkajšie, Š x V x H, mm*mm*mm) - 720 x 495 x 270 mm Vykurovanie do: 15°C Ovládanie smeru prúdenia vzduchu (vertikálne) - Auto Ovládanie smeru prúdenia vzduchu (horizontálne) - Manuálne Zobrazenie teploty v miestnosti - Áno Zobrazenie zapnuté/vypnuté - Áno Zvukové upozornenie zapnuté/vypnuté - Nie 24-hodinový časovač - Áno Automatická výmena - Áno Automatický reštart - Áno Auto Mode - Áno Režim rýchleho chladenia - Fast Cool - Áno Režim dobrého spánku - Good Sleep - Áno Odvlhčovanie - Áno Režim vykurovania - Áno WiFi Embedded - Nie SmartThings App Support – Nie

Dodatočné parametre

Kategória: Klimatizácie
Hmotnosť: 41.5 kg
Hladina hluku vnútorná jednotka: 36 dbA
Hladina hluku vonkajšia jednotka: 49 dbA
Hmotnosť: 8,1kg
pa_chladivo: R32
pa_vykon-chladenia: 2,6 kW
pa_vykon-kurenia: 2,9 kW
pa_vyrobca: Samsung

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz