Dopyt
Záruka 5 rokov

Služby pre priemysel

Vzduchotechnika pre vaše haly
Vzduchotechnika - vodná
Vzduchotechnika - freón
Rekuperácia
Klimatizácia
VZT clony

Vzduchotechnické systémy pre priemyselné haly a administratívne budovy na vykurovanie, chladenie alebo mrazenie systémom výmenou vzduchu s úpravou na požadovanú teplotu. Rekuperačné systémy, VZT a MaR.

Klimatizácia

Klimatizácia

1 of 5

Vzduchotechnika – voda

2 of 5

Vzduchotechnika – freón

3 of 5

Rekuperácia

4 of 5

VZT clony

5 of 5
Klimatizácia na streche

01

Vzduchotechnika s vodným chladením/ohrevom

Vaši zamestnanci podajú lepší výkon a budú sa cítiť príjemnejšie keď im vo výrobnej hale alebo sklade vytvoríte príjemnú klímu prostredia. Pri niektorých výrobných procesoch vznikajú rôzne nebezpečné výpary ktoré potrebujeme odviesť mimo zónu zamestnancov aby takýto vzduch nevdychovali. Riešenie takejto problematiky je jednoduché a to vybudovaním vzduchotechniky pre prívod čerstvého a odvod znehodnoteného vzduchu. Teplota vzduchu pritom môže byť upravovaná cez vodný ohrievač/chladič ktorý bude napojený na chiller.

02

Vzduchotechnika s freónovým chladením/ohrevom

Spôsobov ako upraviť teplotu vzduchu je viacej a preto je možnosť tento vzduch preháňať aj cez freónový chladič/ohrievač ktorý je napojený na vonkajšiu kondenzačnú jednotku s freónovým okruhom.

Klimatizácia
Rekuperačná jednotka

03

Rekuperácie pre priemysel

Ak chcete navyše ušetriť aj finančné prostriedky na energie tak je vhodným riešením cirkulácia vzduchu cez rekuperačné jednotku ktorá využíva teplo nasávané z vnútorného vzduchu a cez krížový výmenník odovzdáva toto teplo nasávanému vonkajšiemu vzduchu. Takto sa vzduch, ktorý privádzame ohreje a práve tam šetríme vaše finančné prostriedky na energie.

04

Klimatizácie

Pre chladenie alebo vykurovanie výrobných hál alebo skladov rôznymi chladiacimi technológiami ako sú VRV systémy, chillery alebo klasické klimatizačné jednotky do vysokých výkonov aj cez 100kW.

Klimatizácia na streche
VZT clona

05

Veľké priemyselné VZT clony

VZT clony sa používajú na zabránenie prúdenia teplého vzduchu cez leto a chladného vzduchu cez zimu cez vstupné priestory do budov. Montujú sa nad dvere často ich môžete vidieť napr. pri vstupoch v nákupných centrách alebo supermarketoch.

VZT jednotka

Obráťte sa na nás

Naši odborníci vám pomôžu pri výbere vhodného zariadenia pre priemysel, do komerčnej prevádzky alebo do domácnosti. 

Dopytový formulár

Máte záujem o niektoré zariadenie, alebo máte všeobecnú otázku ohľadom našich produktov? Napíšte vašu správu a zanechajte nám vaše údaje, aby sme sa vám vedeli ozvať naspäť.


Registrácia