Dopyt
Záruka 5 rokov

Komerčná prevádzka

Vzduchotechnika pre vašu prevádzku
Chladiace vitríny
Chladiace sklady
Chladiace boxy
Chladničky a mrazničky
Vinotéky
Klimatizácie
Digestory
Gastro vybavenie
Plechové sklady

Vybavenie pre obchody a gastro prevádzky napríklad chladiacimi vitrínami, VZT clonami, klimatizáciami, chladničkami a mrazničkami, digestormi, chladiacimi a mraziacimi boxmi a iným gastrovybavením.

Vitríny

Chladiace vitríny

1 of 9

Chladiace a mraziace sklady

2 of 9

Chladiace a mraziace boxy

3 of 9

Chladničky a mrazničky

4 of 9

Vinotéky

5 of 9

Klimatizácie

6 of 9

Digestory

7 of 9

Gastro vybavenie

8 of 9

Plechové sklady

9 of 9
Vitríny

01

Chladiace vitríny

Vybavenie vašej predajne chladiacimi vitrínami pre chladenie nápojov, zeleniny, mäsa, kvetov a iných výrobkov. Ponúkame chladiace vitríny rôznych konštrukcií – prístenné, pultové, obslužné, samoobslužné, cukrárenské, ostrovčeky, truhlicové a iné z rôznych vyhotovení s integrovaným agregátom alebo s externým agregátom. Kvalitné vitríny od výrobcov ako sú COSTAN, Carrier, ES SYSTEM, JUKA, PASTORKALT, ZOIN…

02

Chladiace a mraziace sklady

Ak potrebujete výrobky dokladať do vitrín chladené alebo predchladené, vieme vám zabezpečiť chladiace alebo mraziace boxy buď typizované stavebnicové alebo s rozmermi podľa vašich požiadaviek. K boxom vieme samozrejme zabezpečiť aj regálový systém na uskladnenie tovaru.

Chladiaci sklad
Chladiaci box

03

Chladiace a mraziace boxy

Chladiace a mraziace boxy sa dajú využiť na skladovanie ale po doplnení o regálový systém s preskleným dverovým systémom aj pre priamy odber výrobkov pre vašich zákazníkov. Regálový systém môže byť vybavený zarážkami, polohovateľnými policami, rozdeľovníkmi, podávačmi tovaru a cenníkovými lištami.

04

Chladničky a mrazničky

Profesionálne nerezové chladničky a mrazničky do objemu takmer 1300 l pre vaše gastro podniky. V prevedení s plnými dverami vhodné na uskladnenie tovaru alebo presklené vitríny vhodné ako vystavovacie zariadenia pre prezentáciu výrobkov zákazníkovi. Ako jedny z mála vieme dodať aj v prevedení s externými agregátmi. U nás nájdete v ponuke aj presklené chladničky/mrazničky, truhlicové alebo podpultové.

Chladnička a mraznička
Vinotéka

05

Vinotéky

Samozrejme že aj vy chcete ponúknuť zákazníkovi kvalitné služby a široký výber, nemalo by k dobrej večeri chýbať chladené vínko na správnu teplotu. Dvojzónové vinotéky so samostatne nastaviteľnou teplotou.

06

Klimatizácie

Udržať vaše výrobky napr. čokolády v dobrej kondícii v dobe kedy sú leta neustále horúcejšie vám zabezpečí inštalácia klimatizačnej jednotky do vašej prevádzky. Naopak v zime alebo v prechodnom období kedy ešte nie je vykurovacia prevádzka kotlov si môžete jednotkami prikúriť za nízke náklady. Teplovzdušné vykurovanie je veľmi rýchle a účinné. Takisto viete klimatizáciami zabezpečiť stálu požadovanú teplotu napríklad v sklade potravín.

Klimatizácia v ochode
Digestor

07

Digestory

V gastroprevádzkach v kuchyniach sa hromadí obrovské množstvo tepla z varičov, konvektomatov, grilov a iných spotrebičov kde niekedy nastávajú nevyhovujúce pracovné podmienky. Toto teplo minimalizujeme odvodom cez digestory. Objednajte si nerezové digestory s filtrami, odlučovačmi tukov a LED osvetlením presne na mieru.

08

Gastro vybavenie

Keďže chceme svoje portfólio neustále rozširovať a snažíme sa vyhovieť zákazníkovi v ponuke máme aj užší výber zariadení a spotrebičov pre prípravu jedál napr. chladiace a mraziace nerezové stoly, hot-dog roller, výrobníky ľadu, zásobníky ľadu, šokové ochladzovače/zmrazovače, krájače, mlynčeky, hot-dogovače, vodné kúpele, fritézy, vákuové baličky, teplovzdušné pece.

Hot dog roller
Plechový sklad

09

Plechové sklady

Plechové sklady, demontovateľné, mobilné a ľahké sklady. Možnosť sklady spájať alebo montovať na seba.

VZT jednotka

Obráťte sa na nás

Naši odborníci vám pomôžu pri výbere vhodného zariadenia pre priemysel, do komerčnej prevádzky alebo do domácnosti. 

Dopytový formulár

Máte záujem o niektoré zariadenie, alebo máte všeobecnú otázku ohľadom našich produktov? Napíšte vašu správu a zanechajte nám vaše údaje, aby sme sa vám vedeli ozvať naspäť.


Registrácia