Dopyt
Záruka 5 rokov

Klimatizácie

Náš e-shop ponúka klimatizácie od najlepších výrobcov ako sú: Samsung, LG, Haier Daikin, Toshiba, Mitsubishi, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s výrobou klimatizačných jednotiek.
U nás nájdete všetky tipy a druhy klimatizácii – nástenné, kazetové, parapetné, podstropné, kanálové, vonkajšie aj vnútorné jednotky, kompletné klimatizačné systémy, sety a príslušenstvo (filtre, medené potrubie, konzoly, čerpadlá kondenzátu a podobne).
Hiwangroup vám pomôže s výberom klimatizácie pre váš domov na mieru. Zohľadňujúc pomer ceny, kvality, funkcie, energetickú účinnosť a taktiež aj veľkosť priestoru do ktorého má byť klíma namontovaná. Klimatizácie slúžia nie len na vychladenie miestnosti ale aj na vykurovanie a udržanie príjemného ovzdušia v miestnosti.
Náš tím profesionálnych montážnikov a servisných pracovníkov, zabezpečí obhliadku priestoru, navrhnutie vhodných riešení, následnú montáž a servis.

Ak máte záujem dozvedieť sa viac neváhajte nás kontaktovať tu: https://www.hiwangroup.sk/kontakt/

Radi vám pomôžeme a poradíme.

Registrácia

Dopytový formulár

Máte záujem o niektoré zariadenie, alebo máte všeobecnú otázku ohľadom našich produktov? Napíšte vašu správu a zanechajte nám vaše údaje, aby sme sa vám vedeli ozvať naspäť.