AEG voľne stojaca kombinovaná chladnička RMB954F9VX

Kód: AMERCHLAD06
Neohodnotené
1 490,27 € 1 241,89 € bez DPH
Skladom u dodávateľa o dostupnosti vás budeme informovať
Môžeme doručiť do:
26.2.2024

Detailné informácie

100% kvalita
100% kvalita
našich výrobkov
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
pre naše výrobky a služby
rýchlosť pri vybavovaní objednávok
Rýchle vybavovanie
vašich objednávok
Výhodné ceny
Výhodné ceny
našich produktov a služieb

Podrobný popis

Potrebujete chladničku, ktorá pojme naozaj veľké zásoby potravín? Potom siahnite po voľne stojacej americkej chladničke AEG RMB954F9VX s nenámrazovou technológiou TwinTech® NoFrost. Spotrebič ponúka nadštandardne veľký priestor, ktorý je rozšírený o praktickú zásuvku MultiSwitch, ktorá sa dá s možnosťou regulácie teploty nastaviť na chladenie či mrazenie. Produkt ďalej ponúka i priehradky CustomFlex®, ktoré si vo dverách preskupíte podľa vašich predstáv. Zariadenie s výškou 178,2 cm a variabilitou vnútorného usporiadania je tak ideálne do početnejšej rodiny. Svojim kvalitným vyhotovením a dizajnom z nerezovej ocele navyše perfektne ozdobí každú kuchyňu. Bonusom pre používateľov je integrovaný výrobník ľadu a chladenej filtrovanej vody vo dverách výrobku.

Chladnička, ktorá predĺži čerstvosť potravín

S nenámrazovou technológiou TwinTech® NoFrost s dvoma chladiacimi systémami, zvlášť pre mraziacu a zvlášť pre chladiacu časť, a rovnomerným prúdením chladného vzduchu s technológiou MultiFlow si môžete byť istý, že vaše suroviny vydržia dlhšie čerstvé. Vnútri spotrebiča je udržiavaná optimálna teplota i vlhkosť, jedlo sa tak nevysušuje a nestráca svoje farby a intenzitu chuti.

Nízka spotreba energií

V neposlednom rade je nutné spomenúť, že výrobok je zaradený v nízkej energetickej triede F a nijako tak spotrebou energií, ktorá je za rok 412 kWh, nezaťaží rodinný rozpočet. S tým ide ruka v ruke aj tichá prevádzka s hlučnosťou len 42 dB.

Kľúčové vlastnosti:

 
  • TwinTech® NoFrost: dva oddelené chladiace systémy – na predĺženie čerstvosti potravín
  • Technológia chladenia MultiFlow: optimálne prúdenie chladného vzduchu
  • Unikátny dizajn z nerezovej ocele s povrchovou úpravou proti odtlačkom prstov
  • CustomFlex®: priehradky na flexibilné skladovanie
  • Zásuvka MultiSwitch: s vlastnou reguláciou teploty
  • Dotykové ovládanie s LED displejom
  • Zásuvka UltraFresh : ideálne podmienky na skladovanie ovocia a zeleniny
  • Prepojenie chladničky a smartfónu za pomoci aplikácie AEG Kitchen
  • Výrobník ľadu a filtrovanej chladenej vody 
Americká chladnička s nenámrazovou technológiou NoFrost a systémom chladenia MultiFlow sa postará o vaše veľké rodinné nákupy potravín s maximálnou šetrnosťou.

TwinTech® NoFrost

Vďaka dvom oddeleným chladiacim systémom sa v mraziacej ani chladiacej časti netvorí nežiadúca námraza. V chladničke je udržiavaná optimálna vlhkosť a suroviny nestrácajú vodu. Výsledkom je ich dlhotrvajúca čerstvosť a chuť.

Zásuvka MultiSwitch 

Špeciálna zásuvka MultiSwitch ponúka priestor s možnosťou nastavenia teploty od −18 °C do 7 °C. Priehradku je možné využiť pri nižších stupňoch ako ďalší priestor na mrazenie a alebo pri vyššej teplote na rozšírenie chladničky. Nielenže máte ďalšie miesto pre vaše suroviny, no s možnosťou regulácie teploty viete, že si pre ne nastavíte tú najideálnejšiu.

Ovládanie odkiaľkoľvek

Stiahnite si aplikáciu My AEG Kitchen do svojho smartfónu a majte prehľad o svojej chladničke stále poruke. V aplikácii sa zobrazujú napríklad tipy na lepšiu údržbu, dokáže vás upozorniť na to, že ste nezatvorili dvere, či vás bude informovať o výkone chladničky.

Oddelené ovládanie mraziacej aj chladiacej časti

Ovládanie, ktoré je oddelené pre chladiacu i mraziacu časť zvlášť, napomáha vytvoriť ideálne podmienky na skladovanie surovín a tým aj predĺženie ich čerstvosti.

Prajete si čerstvú filtrovanú vodu s kockou ľadu?

S výrobkom si počas pár chvíľ pripravíte lahodný pohár čerstvej prefiltrovanej vody či kocky ľadu do vášho obľúbeného koktailu.

Optimálna vlhkosť aj teplota vzduchu

Technológia MultiFlow sa dokonale stará o optimálne prúdenie chladného vzduchu vo vnútri zariadenia. Tým je udržiavaná nielen konštantná teplota, ale aj vlhkosť, čo je veľmi dôležité pre bezpečné skladovanie potravín a zachovanie ich čerstvosti.

Dokonalý prehľad

Nielenže s vnútorným LED osvetlením nájdete v chladničke vždy všetko, čo potrebujete, trebárs aj v noci. LED žiarovky sú navyše 10× úspornejšie než bežné osvetlenie.

Praktické funkcie

Zariadenie má ďalšie praktické funkcie, ktoré nielen chránia jedlo, ale aj myslia na vaše financie. Ponúka sa tak funkcia superchladenie a supermrazenie. Tie sa postarajú o rýchle zníženie teploty v prípade pridania väčšieho objemu nových ingrediencií.

Zásuvka UltraFresh

Unikátnu starostlivosť o čerstvé ovocie a zeleninu nájdete v zásuvke UltraFresh . Tá má aktívnu membránu, s ktorou sa darí držať v boxe perfektná vlhkosť, odvádza prebytočnú kondenzáciu a zároveň nedochádza k predčasnej oxidácii. Zelenina si tak zanecháva svoju farbu, chuť a predovšetkým aj výživové hodnoty plné vitamínov.

Flexibilita pri skladovaní

Užívajte si skutočný komfort a praktickosť pri skladovaní čerstvých surovín vďaka praktickým priehradkám CustomFlex®. Tie si môžete preskupiť podľa vašich požiadaviek a získavate tak viac úložného priestoru.  
 Technická špecifikácia:             
Energetická trieda F
Spotreba el. energie 448 kWh/rok
Celkový úžitkový objem 541  l
Objem chladničky 363 l
Objem mrazničky 178 l
Hlučnosť -
Trieda mrazenia ****
Doba skladovania pri výpadku 14 h
Výška 178,2 cm
Šírka 74,6 cm
Hĺbka 54,2 cm
Výška pre vstavanie 178,2 cm
Šírka pre vstavanie 74,6 cm
Hĺbka pre vstavanie 81,2 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Domáce spotrebiče
Hmotnosť: 70 kg
Energetická trieda: E
Objem chladničky: 363 l
Objem mrazničky: 178 l
pa_vyrobca: AEG

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz